Друк на стрічках для пакування

Для декорування подарунків та сувенірів використовуються атласні, сатинові чи репсові стрічки із нанесенням логотипу чи малюнка. В наявності на складі присутні стрічки для друку шириною від 10мм до 50мм з одностороннім або двостороннім лицьовим оздобленням.
Крім оригінального оформлення упаковки, друковані стрічки широко застосовують при оформленні текстильних виробів: трикотаж, сумки, ремені та інше.

Приклади нанесення логотипу на стрічках

Атласна стрічка з друком лого SUMITEC

Атласна стрічка з логотипом ACER

Атласна стрічка з логотипом Арсенал

Атласна стрічка з друком лого VICHY

Репсова стрічка з логотипу TEOXANE

Атласна стрічка з логотипом SUMITEC

* На фото показані стрічки із друком шириною 10, 15 та 20мм.

Варіанти друку

Нанесення логотипів та зображень на стрічках для пакування рекомендується робити лише з одного боку. Зворотний бік, за потреби, краще друкувати суцільним фоном.

Довжина стрічки

Довжина стрічок із друком для пакування обмежена програмними налаштуваннями. Одна друкована копія трохи більше 5м. Кількість друкованих копій у рулоні – 20шт. (Сумарно до 100м.)

Підрізка краю

Після друку атласні та репсові стрічки підрізають термоножами прямим або косим різом. При такому способі запаюється край стрічки блокуючи волокна від розситування.

Фото стрічок для пакування

Атласна стрічка з логотипом COIN

Атласна стрічка "DEKALB"

Атласна стрічка з логотипом COIN

Атласна стрічка "REPLAY"

Стрічка 2,5см з лого Creta D'oro

Стрічка з написом Happy New Year

Стрічка з логотипом VINO GRAD

Стрічка з логотипом VINO GRAD

Стрічка з печаткою "Хліб дю Солей"

Атласна стрічка з друком лого HP

Стрічка з логотипом ФК Севастополь

Стрічка з лого Альфа-Страхування

** Для узгодження передачі відтінків у макеті робимо безкоштовну кольоропробу друку на стрічках.
Особливості друку на стрічках
Наше виробництво використовує дві технології друку на стрічках: сублімацію та термотрансфер. Залежно від поставлених завдань вибирається найбільш підходящий спосіб.
Попередньо рекомендується завжди робити контрольні тести друку на стрічці. Це дозволить уникнути непорозумінь пов'язаних з можливим зміненням кольору на моніторі комп'ютера і реальною кольоропередачею на стрічці.
Коли друк на стрічках потрібен з високою стійкістю і (або) макет складається з декількох кольорів або градієнтів - це привілей сублімаційного методу.
Якщо друк на стрічках передбачає нанесення "золотом" або "сріблом" або ж білий друк по темних і кольорових стрічках - в цьому випадку використовується термотрансфер.

Наші координати:

03142, Київ, вул. Академіка Кримського, 27-А, оф. 206-А.

+38 (044) 585-99-44
+38 (098) 585-99-44

info@shnurki.com

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00

Copyright © 2024 ТОВ "ПРОГРЕС МЕГАТРЕЙД". Всі права захищені. Використання любих матеріалів сайту тільки за умови разміщення прямого гіперпосилання.