Хустки, косинки, шарфи з нанесенням логотипу

можуть бути надруковані і без логотипу, наприклад використовуючи палітру корпоративних кольорів компанії. Ці невеликі, але важливі аксесуари - елементи ділового етикету для жіночої категорії банків, страхових компаній, аптек та інших подібних установ.
Image

Варіанти обробки хусток

Легка шифонова хустка з друком, край оверлочений тонкою ниткою Serafil 120/2

Атласна хустка з вузьким підворотом, односторонній друк

Атласна хустка з одностороннім друком, мікрооверлок по периметру

Терміни

Друк хусток на замовлення відбувається швидко. Невеликі тиражі виготовляються кілька днів після підтвердження фінального макету.

Замовлення

Корпоративні хустинки та косинки з нанесенням робимо від 1шт. Але оптимальна вартість брендованих хусток виходить на об'ємі.

Пакування

В кінцевій стадії виробництва надруковані хустки та косинки відпрасовуються та упаковуються поштучно в поліпропіленові пакети.

Матеріали для друкованих хусток

Шифон
Найпопулярніший матеріал для виготовлення брендованих хусток - це шифон. Шифон дуже тонкий та м'який. Після друку хустка виходить ідеальною з двох сторін. Нанесене зображення практично однаково фарбується як з лицьового, так і з протилежного боку. Хустка з шифону по краю обробляється мікрооверлоком - це найбільш підходящий для такого матеріалу спосіб.
Атлас (шовк Армані)
Хустки з атласу лайт-стрейч або шовку Армані ненабагато поступаються популярністю шифоновим хусткам з нанесенням логотипу. Друк на атласних хустках має яскраво виражений глянець на лицьовій стороні і дуже слабко фарбується на тильну. Хустки зі стрейчевого атласу можна обробляти мікрооверлоком або використовувати акуратний підворот.
Габардин
Габардин – це бюджетний матеріал із максимальною практичністю. Більше щільний ніж шифон. Має матову поверхню, на відміну будь-якого виду атласу. Ідеально підходить для друку. Профарбування на тильну сторону так само як і в атласу. Добре піддається обробці: оверлок, мікрооверлок, підворот краю. Габардинові хустки з нанесенням логотипу найвитриваліші.

Фото хусток з нанесенням логотипу

Хустка шифонова з логотипом КИЇВСТАР

Косинка з друком, фігурний мікрооверлок

Хустка шифонова з лого CREDIT AGRICOLE

Друкована хустка зі стрейч-атласу

Хустка шифонова з лого GOODYEAR

Хустка шифонова з логотипом SHELL

Хустка шифонова з логотипом ING BANK

Хустка шифонова з логотипом ringoo

Ідеальна атласна хустка з лого IDEAL

Шарф-хустка з повнокольоровим друком

Хустка-косинка з одностороннім друком

Хустка атласна з нанесенням логотипом МАУ

Наші координати:

03142, Київ, вул. Академіка Кримського, 27-А, оф. 206-А.

+38 (044) 585-99-44
+38 (098) 585-99-44

info@shnurki.com

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00

Copyright © 2024 ТОВ "ПРОГРЕС МЕГАТРЕЙД". Всі права захищені. Використання любих матеріалів сайту тільки за умови разміщення прямого гіперпосилання.