Лясе з логотипом

для щоденників, блокнотів та записників персоналізовані під замовника. Закладки з нанесенням виготовляються на базі атласних (сатинових) стрічок шириною 10-12 мм. У поодиноких випадках можна використовувати стрічку шириною 8мм, якщо підходить логотип.
Ляссе закладки с логотипом
Ляссе закладки с логотипом

Лясе з лого СБЕРБАНК

Лясе з логотипом Fortis

Лясе з логотипом АВТЕК

Варіанти друку

Друк логотипів на лясе переважно виконується з одного боку. При необхідності нанесення зображення на кожній стороні використовується двостороння атласна стрічка преміальної якості, що має однакову лицьову та зворотну сторону та більшу щільність ніж односторонні стрічки.

Довжина лясе

Немає чітких норм, що визначають довжину лясе з нанесенням логотипу. Довжина готової закладки може бути абсолютно різною та відповідати кожному формату щоденника або блокнота, в які вони будуть встановлені. Для виробів А5 формату довжина становить 27-28см, для А4 – 32-33см.

Підрізка краю

На кінцевій стадії виробництва лясе підрізається термоножами і може мати прямий або косий різ. При такому способі запаюється край стрічки блокуючи волокна від розсатування. Плюс поштучного виготовлення лясе в тому, що залишається тільки вклеїти його в готовий блок.
Для інформації
Стрічки менше 8мм практично не придатні для виробництва лясе з нанесенням логотипів. Уздовж країв у всіх атласних стрічок є декоративна обробка шириною 1-1.5мм, яка залишає дуже тонку зону для друку і маленькі деталі можуть бути нерозбірливі. Особливо це актуально при "виворітці" (спосіб друку коли фон заливається повністю, а текст або лого залишаються білого кольору).

Наші координати:

03142, Київ, вул. Академіка Кримського, 27-А, оф. 206-А.

+38 (044) 585-99-44
+38 (098) 585-99-44

info@shnurki.com

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00

Copyright © 2024 ТОВ "ПРОГРЕС МЕГАТРЕЙД". Всі права захищені. Використання любих матеріалів сайту тільки за умови разміщення прямого гіперпосилання.