Камуфляжні стрічки

З впровадженням безлічі видів камуфляжних кольорів при виробництві екіпірування та тактичного одягу для різних умов застосування збільшилася потреба і в камуфляжних ремінних стрічках.
Камуфляжні стрічки це професійна заміна однотонних стрічок захисного кольору. Вони максимально точно повторюють малюнок матеріалу, з якого виготовлено той чи інший виріб.
Лента камуфляжная

Якість

Основа наших камуфляжних стрічок це поліпропіленові ремінні стрічки, виконані за ДСТУ 2038-92. Забарвлення (патерн) камуфляжу для стрічок може бути абсолютно будь-яким. Друк на стрічках має високу стійкість і не схильний до зовнішніх факторів.

Асортимент

Основні ширини, в яких виготовляються ремінні камуфляжні стрічки – це 20мм, 25мм, 40мм та 50мм. Можливий варіант друку на стрічках замовника після тестових проб. Камуфляжні стрічки можуть бути з одностороннім або двостороннім друком.
Для інформації
Найбільш популярна в даний час камуфляжна стрічка Мультикам (MultiCam, Малтікем). Паттерн для друку стрічок Мультикам (як і для всіх інших кольорів) немає стиків. Що дозволяє вільно використовувати ці камуфляжні стрічки на будь-яких, навіть самих помітних, деталях виробу.

Приклади камуфляжних ремінних стрічок

Стрічка ремінна MultiCam

Стрічка ремінна Піксель

Стрічка ремінна A-TACS FG

Камуфляжна ремінна стрічка

Наші координати:

03142, Київ, вул. Академіка Кримського, 27-А, оф. 206-А.

+38 (044) 585-99-44
+38 (098) 585-99-44

info@shnurki.com

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 18:00

Copyright © 2024 ТОВ "ПРОГРЕС МЕГАТРЕЙД". Всі права захищені. Використання любих матеріалів сайту тільки за умови разміщення прямого гіперпосилання.